2 دوستدار 0 امتیاز منفی
89 بازدید
موضوع شبکه های مجازی توسط

اینستاگرام به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی حال حاضر با میزبانی تعداد میلیون‌ها میلیون کاربر از اقصی نقاط کره زمین اصل فوق را به کار بسته و با افزودن مکانیسمی جهت پالایه و تصفیه دیدگاه‌های افراد بر اساس پایگاه کوچکی از الفاظ نامناسب، این مهم را به‌راحتی و با درصد دقت مناسب و معقولی فراهم آورده است. ازآنجایی‌که سناریو اشاره شده در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی امری بدیهی به شمار رفته و برخی از فعالان بسترهای موجود بدون شک تاکنون چندین بار با این دسته از افراد برخورد داشته‌اند، لذا تصمیم بر آن شد تا در قالب نوشته‌ای به نحوه چگونگی فعال‌سازی سیستم تصفیه کامنت‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام بر پایه لیست الفاظ و کلمات را بیاموزیم.

ابتدا نرم‌افزار دسترسی به شبکه اجتماعی اینستاگرام را بر روی دستگاه تلفن همراه گشوده و پس از مراجعه به صفحه حساب شخصی (پروفایل) خود، بر روی علامت سه نقطه (در سیستم‌عامل آندروید) و یا چرخ‌دنده (در سیستم‌عامل iOS) در گوشه سمت راست بالای صفحه یک مرتبه کلیک نمایید.

حال در صفحه تنظیمات نمایان گشته به دسته‌بندی Comments مراجعه و سپس گزینه Hide Inappropriate Comments را فعال کنید.

دیدگاه‌های

گزینه فوق فعالیت سیستم پالایش کامنت‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام را به‌صورت خودکار تدارک داده و از نمایش دیدگاه‌های حاوی برخی از الفاظ رکیک پیش‌فرض در ذیل پست‌ها جلوگیری به عمل می‌آورد، اما فهرست کلمات تحت پوشش این مهم اندک بوده و علاوه بر آن تمامی زبان‌های زنده دنیا را نیز پشتیبانی نمی‌نماید، لذا تشکیل فهرستی از الفاظ نامناسب به‌صورت شخصی جهت تصفیه تمامی کامنت‌ها توصیه می‌شود.

برای این منظور کافی است تا کلمات مورد نظر خود که قصد جلوگیری از نمایش آن‌ها در قالب دیدگاه‌های گوناگون را در سر دارید در کادر Custom Keywords وارد نمایید. افزودن تعداد کلیدواژه‌های مختلف از محدودیتی برخوردار نبوده و افراد می‌توانند هر تعداد کلمه را وارد نمایید، اما این نکته را باید مدنظر داشت که کلیدواژه‌ها جهت شناسایی به‌عنوان کلمات متمایز باید با استفاده از علامت کاما (ویرگول) از یکدیگر جدا گشته باشند.

حال پس از درج کلمات مورد نظر خود و تشکیل فهرست، کافی است تا به‌منظور اعمال تغییرات بر روی کلید Done و یا علامت تیک در گوشه سمت راست بالای صفحه یک مرتبه کلیک نمایید. از این لحظه به بعد شبکه اجتماعی اینستاگرام عملکرد سیستم پیش‌فرض خود را بر اساس لیست تشکیل شده توسط شخص صورت داده و تمامی دیدگاه‌های حاوی الفاظ موجود در فهرست (حتی یک کلمه) در زیر پست‌های اشتراکی دیگر به نمایش در نمی‌آیند. درصورتی‌که قصد دارید تا تعداد کلمات بیشتری را به قالب لیست افزوده و یا برخی از الفاظ را از آن حذف نمایید کافی است تا مجدداً به مسیر پیشتر اشاره شده مراجعه و سپس تغییرات مناسب را در کادر Custom Keywords صورت دهید.

اگر مشکلت حل شد و دوست داشتی، با این لینک از ما حمایت کن

پاسخ شما

نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
کد امنیتی: (عدد چهار رقمی در تصویر را وارد کنید)

برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.
اگر حساب گوگل دارید به راحتی وارید شوید

سوالات مشابه

برای دسترسی راحت به مطالب سایت ، اپلیکیشن سایت را نصب کنید
و لطفا بعد از نصب امتیاز دهید. با تشکر از حمایت شما
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 99 بازدید
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 343 بازدید
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 925 بازدید

11.8k سوال

2.8k پاسخ

548 دیدگاه

5.5k کاربر

68 نفر آنلاین
0 عضو و 68 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 1312
بازدید دیروز: 14336
بازدید کل: 10307842
...