ایجاد سوال
dark_mode
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
206 visibility
موضوع: آیفون توسط:

یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران آیفون با آن مواجه شوند تکراری بودن برخی مخاطبین است. در این آموزش یاد می گیرید که چگونه مخاطبان تکراری را از آیفون حذف کنیم یا ادغام کنیم.

Cleaner&nbsp برنامه رایگانی است که به شما امکان پاک کردن لیست مخاطبین را می دهد. این برنامه لیستی از مخاطبین و شماره های تکراری را تهیه کرده و به شما امکان پاک کردن و یا ادغام آنها را می دهد. برای استفاده از برنامه Cleaner باید ابتدا حساب کاربری در این برنامه ایجاد کنید.

  1. در تب Home، بر روی گزینه&nbsp Duplicate Contacts&nbsp ضربه بزنید تا لیستی از مخاطبین و شماره هایی که دوبار در Contact های شما ایجاد شده اند را مشاهده کنید، علاوه بر آن&nbspبا ضربه زدن به گزینه&nbsp Duplicate Phones&nbsp نیز می توانید به شماره هایی که اشتباها برای دو مخاطب با نام مختلف اختصاص داده شده اند نیز دست پیدا کنید. همچنین در این قسمت گزینه ای برای دیدن ایمیل های تکراری (Duplicate Emails)&nbsp و نام های مشابه (Similar Names)&nbsp نیز وجود دارد.
  2. بر روی نام مخاطب یا شماره ای که می خواهید آن را حذف کنید، ضربه بزنید. امکان مشاهده اطلاعات هر مخاطب نیز برای شما فراهم شده است. اگر شماره ای هست که قصد حذف کردن آن را دارید، بر روی&nbsp Edit&nbsp ضربه زده و سپس بر روی دکمه قرمز کنار شماره های شخصی ضربه بزنید تا حذف شوند.

مخاطبین

3. در زیر گزینه&nbsp Merged Contact&nbsp می توانید مشاهده کنید که پس از ادغام، مخاطبین چگونه دیده خواهند شد.

4. پس از اینکه شماره های قدیمی را حذف کردید، دکمه نارنجی&nbsp Merge&nbsp تا یکی یکی مخاطب ها را با هم ادغام کنید. اگر از ادغام تمامی مخاطبین تکراری اطمینان دارید، روی&nbsp Merge All Duplicates&nbsp ضربه بزنید.

این برنامه همچنین گزینه های دیگری مانند مشخص کردن اطلاعات ناقش مانند&nbspبدون نام (No Name)، بدون شماره (No Phone) و بدون ایمیل (No Email) را نیز دارد.

روش دستی

اگر نمی خواهید توسط برنامه های شخص ثالث، مخاطبین خود را حذف یا ادغام کنید، می توانید این کار را به روش دستی نیز در حساب iCloud خود انجام دهید. در ابتدا توصیه می کنیم از لیست مخاطبین خود یک پشتیبان تهیه کنید.

  1. وارد حساب iCloud خود در مرورگر شوید.
  2. بر روی گزینه&nbsp Contacts&nbsp کلیک کنید.
  3. بر روی گزینه&nbsp Settings&nbsp و سپس بر روی&nbsp Select All&nbsp کلیک کنید.
  4. زمانی که تمام مخاطبین انتخاب شدند، دوباره بر روی&nbsp Settings&nbsp کلیک کنید و این بار بر روی&nbsp Export vCard&nbsp کلیک کنید تا همه مخاطبین با فرمت فایل&nbsp VCF استخراج شوند. با این کار، یک پشتیبان از تمام مخاطبین خود تهیه کردید تا در صورتی که اشتباهی مخاطبی را حذف کردید، آن را از دست نداده باشید.
  5. سپس می توانید به حساب iCloud خود رفته و مخاطبین تکراری را به صورت دستی حذف کنید. برای حذف یک مخاطب، دکمه&nbsp delete را روی صفحه کلید بزنید.
  6. برای ویرایش یک مخاطب، کافیست بر روی گزینه&nbsp Edit&nbsp کلیک کنید. با این کار می توانید مخاطب مورد نظر را حذف یا اضافه کنید.
اگر خواستی، با این لینک از ما حمایت کن

پاسخ شما

looks_5نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
عدد چهار رقمی در تصویر را وارد کنید

برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.
اگر حساب گوگل دارید به راحتی وارید شوید

0 پاسخ وجود دارد

سوالات مشابه

برای دسترسی راحت به مطالب سایت ، اپلیکیشن سایت را نصب کنید
و لطفا بعد از نصب امتیاز دهید. با تشکر از حمایت شما
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 355 visibility
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 64 visibility
ارسال شده در 27 خرداد 1402 موضوع: آیفون توسط: Admin
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 85 visibility
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 56 visibility

23.2k سوال

8.5k پاسخ

608 دیدگاه

9.6k کاربر

102 نفر آنلاین
0 عضو و 102 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 10095
بازدید دیروز: 10051
بازدید کل: 14946494
...