ایجاد سوال
dark_mode
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
228 visibility
موضوع: ویندوز توسط:
یکی از عملکردهای ضروری گوشی ها یا تبلت های امروزی امکان گرفتن اسکرین شات است. برای برخی از تلفن ها، ممکن است به یک برنامه شخص ثالث نیاز داشته باشید، اما در تلفن های اخیر، نیازی به نصب چیزی ندارید.
پس از گرفتن اسکرین شات، می توانید تصمیم بگیرید که آن را به مکالمه واتس اپ، استوری اینستاگرام یا حتی حساب فیسبوک خود ارسال کنید. Samsung Galaxy A04 / A04s به شما امکان می دهد به چند روش اسکرین شات بگیرید. راهنمای زیر نحوه گرفتن اسکرین شات در Samsung Galaxy A04 / A04s را به شما نشان می دهد.
نحوه گرفتن اسکرین شات در Samsung Galaxy A04
اصلی ترین و پرکاربردترین راه برای گرفتن اسکرین شات در هر گوشی، استفاده از دکمه پاور به همراه دکمه صدا است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوایی را که می خواهید ضبط کنید، چه در یک صفحه وب یا در حساب اجتماعی خود دریافت کنید.
سپس دکمه کاهش صدا و دکمه پاور (کلید کناری) را به طور همزمان فشار دهید تا صدای شاتر را بشنوید. اسکرین شات شما در گالری زیر پوشه Screenshot ذخیره می شود.
با فرض اینکه می خواهید یک صفحه کامل را در صفحه وب بگیرید، می توانید تصمیم بگیرید که یک اسکرین شات اسکرول بگیرید. به سادگی یک اسکرین شات بگیرید و روی اولین نمادی که در منوی اسکرین شات زیر صفحه ظاهر می شود ضربه بزنید. پس از اینکه همه چیز را گرفتید، روی اسکرین شات ضربه بزنید تا آن را مشاهده کنید.
خیلی ساده. اینطوری میشه رفت اگر سوالی دارید در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید.
اگر خواستی، با این لینک از ما حمایت کن

1 پاسخ وجود دارد

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط:
سلام میشه در 04Aاسکرین بصورت کشیدن روی صفحه انجا...
برای مشاهده ادامه متن باید اشتراک تهیه کنید

سوال مشابهی یافت نشد

برای دسترسی راحت به مطالب سایت ، اپلیکیشن سایت را نصب کنید
و لطفا بعد از نصب امتیاز دهید. با تشکر از حمایت شما

23.1k سوال

8.4k پاسخ

589 دیدگاه

8.6k کاربر

113 نفر آنلاین
1 عضو و 112 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 6610
بازدید دیروز: 14710
بازدید کل: 13227471
...