1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
44 بازدید
در آفیس توسط
روش اول: برای رمز گذاشتن روی فایل ورد، اکسل و پاورپوینت، ابتدا ان را باز کنید.
سپس روی File سپس روی Info کلیک کنید. در سمت راست، روی منوی Protect document کلیک کنید.
توجه کنید که در Excel، این گزینه با عنوان Protect Workbook و در PowerPoint، با عنوان Protect presentation نمایش داده می شود.
⚫️برای قفل گذاری روی فایل ورد، گزینه Encrypt with Password را انتخاب کنید.
⚪️برای رمز دادن به فایل ورد، رمز عبور خود را تایپ کنید. بر روی OK را کلیک کنید. رمز عبور را دوباره تایپ کنید. جهت رمز گزاری روی فایل ورد، دوباره OK را بزنید. پس از اتمام این مراحل، هر بار که سند را باز می کنید، از شما خواسته می شود تا رمز عبور را برای بازگشایی محتوای آن وارد کنید. روش دوم: ابتدا پسورد گذاری روی فایل ورد، سند خود را باز کنید. اگر هنوز سند ایجاد نکرده اید، Microsoft Word را باز کنید، روی Blank document کلیک کنید و قبل از ادامه سند خود را ایجاد کنید. سپس File را کلیک کنید. این یک زبانه در گوشه بالا سمت چپ پنجره Word است. با این کار منوی File باز می شود .
⚫️روی تب Info کلیک کنید. می توانید در بالای ستون گزینه هایی که در سمت چپ و پنجره، ان را پیدا کنید.اگر با کلیک روی Info اتفاقی نیفتد، پس در برگه Info هستید.
⚪️برای رمز دادن به فایل ورد، روی Protect Document کلیک کنید. یک منوی کشویی ظاهر می شود. جهت رمز گذاری روی فایل word، آیکون Encrypt with Password را کلیک کنید. پسورد فایل ورد را وارد کنید. رمز عبوری را در قسمت متن Password در وسط پنجره تایپ کنید.
⚫️در نهایت روی OK کلیک کنید.سپس رمز عبور دوباره وارد کنید، سپس با کلیک OK رمز ورود شما تأیید می شود. روش سوم: برای قرار دادن پسورد روی فایل ورد، سند وردی که می خواهید با گذرواژه از آن محافظت کنید، دوبار کلیک کنید تا باز شود. سپس روی Review در در بالای پنجره Microsoft Word کلیک کنید. در ادامه روی Protect Document کلیک کنید.
⚫️رمز عبور را وارد کنید. اگر می خواهید از ویرایش سند توسط افراد جلوگیری شود، یک رمز عبور در قسمت پایین متن در این پنجره تایپ کنید.
⚪️روی OK در پایین پنجره کلیک کنید.رمز عبور خود را دوباره وارد کنید. در نهایت OK را بزنید. نحوه حذف کردن پسورد فایل ورد: ابتدا سند Word ،Excel یا PowerPoint خود را باز کنید. پسورد روی فایل ورد خود را تایپ کنید تا به فایل دسترسی پیدا کنید. سپس OK را فشار دهید. ابتدا File و بعد Info را کلیک کنید. در سمت راست، روی منوی Protect document کلیک کنید. سپس گزینه Encrypt with Password را انتخاب کنید.
⚫️رمز روی فایل ورد خود را پاک کنید و در آخر OK را فشار دهید.

پاسخ شما

نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
کد امنیتی: (عدد چهار رقمی در تصویر را وارد کنید)

برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.
اگر حساب گوگل دارید به راحتی وارید شوید

سوالات مشابه

برای دسترسی راحت به مطالب سایت ، اپلیکیشن سایت را نصب کنید
و لطفا بعد از نصب امتیاز دهید. با تشکر از حمایت شما
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 1.7k بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 111 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 145 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 56 بازدید

2.3k سوال

2.1k پاسخ

359 دیدگاه

3.5k کاربر

8 نفر آنلاین
0 عضو و 8 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 3153
بازدید دیروز: 3677
بازدید کل: 5889608
خوش آمدید
با توجه به تغییر هسته اصلی سایت در صورت مشکل در ورود به سایت از گزینه "فراموشی رمز" استفاده کنید و رمز جدید برای خود بسازید
همچنین می توانید از کانال تلگرام ما هم استفاده کنید : PCcamp@
برای استفاده از تمامی امکانات سایت لطفا از منوی بالای سمت چپ ثبت نام نمایید یا وارد سایت شوید
...