4 دوستدار 0 امتیاز منفی
394 بازدید
موضوع سخت افزار توسط
1- اتصالات کابل نمایشگر: اگر از کامپیوتر رومیزی استفاده می‌کنید، بررسی نمایید که کابل متصل شده از مانیتور به کیس به‌درستی در جای خود قرار گرفته برای اطمینان بیشتر دو سر آن را از مانیتور و کیس جدا نموده و مجدداً بررسی کنید.
2- گرم ‌شدن بیش از حد سیستم: گاهی اوقات با افزایش دمای سیستم و قرارگرفتن سیستم در محیط‌های گرم ممکن است قطعات الکترونیکی سیستم تحت تأثیر قرار بگیرند درصورتی‌که سیستم خود را چک نموده و متوجه داغی آن شدید برای مدت 20دقیقه سیستم را خاموش نگه دارید و فضای اطراف را خنک کنید و مجدداً بررسی نمایید که مشکل برطرف شده است یا خیر.
3- بررسی وجود میدان‌های مغناطیسی: ممکن است گاهی وجود ابزارهایی مثل بلندگوهای قوی که آهنربا دارند روی تصویر نمایشگر اثر منفی داشته باشند اگر در نزدیکی نمایشگر خود میدان مغناطیسی وجود دارد آنها را از نمایشگر خود دور نمایید و مجدداً چک کنید که مشکل سبز یا صورتی شدن تصویر نمایشگر حل شده باشد. 
4- استفاده از یک نمایشگر دیگر: می‌توانید با استفاده از اتصال سیم خروجی 
کارت گرافیک دستگاه خود را به یک نمایشگر جدید متصل کنید اگر با اتصال سیستم به یک نمایشگر جدید مشکلی از سبز یا صورتی بودن نمایشگر را مشاهده نکردید می‌تواند ایراد در نمایشگر شما باشد اما اگر در نمایشگر دوم هم با همین مشکل مواجه شدید اتصال خود را با یک کابل دیگر امتحان نمایید اگر همچنان مشکل برطرف نشده باشد ایراد در سخت‌افزار کارت گرافیک شما می‌باشد که برای حل آن باید کارت گرافیک خود را تعمیر یا تعویض نمایید.
در صورت تمایل با مراجعه به این لینک از ما حمایت کنید

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
توسط
سلام من یه مانیتور دارم که چند تا پیکسل با مرور زمان خراب شده و کمکم دیددم وسط کار و بازی و فیلم ( هر موقع دلش بخاد ) چشمک های نیم الی 10 ثانیه ای میزنه ( صفحه سیاه میشه نه سبز ) اول فهمیدم کابله بعد عوض کردم و بعد یه مدت دوباره شروع شد و رفتم یه مانیتور دیگه گرفتم که hdmi میخوره ، این هم بعد یه مدت فقط وسط بازی یا ادیت برای یک ثانیه هر  1 یا 2 ساعت صفحه اش سیاه میشه و موقع روشن شده به اندازه 2یا 5 فریم صفحه سبز میاد و سریع تصویر بازی میاد ولی اون یکی مانیتور در همان لحظه کار میکند و دچار مشکل نمیشود ، احتمال داره مشکل از کجا باشه ؟ اولی HD VGA هست و دومی FHD hdmi

سوالات مشابه

برای دسترسی راحت به مطالب سایت ، اپلیکیشن سایت را نصب کنید
و لطفا بعد از نصب امتیاز دهید. با تشکر از حمایت شما
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
2 پاسخ 125 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
2 پاسخ 197 بازدید
ارسال شده 16 خرداد 1397 موضوع عمومی توسط هلما
2 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 5.1k بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 146 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
2 پاسخ 136 بازدید
ارسال شده 7 فروردین 1399 موضوع سخت افزار توسط MasterPC

2.8k سوال

2.5k پاسخ

506 دیدگاه

3.7k کاربر

3 نفر آنلاین
0 عضو و 3 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 77
بازدید دیروز: 4526
بازدید کل: 7325274
خوش آمدید
با توجه به تغییر هسته اصلی سایت در صورت مشکل در ورود به سایت از گزینه "فراموشی رمز" استفاده کنید و رمز جدید برای خود بسازید
همچنین می توانید از کانال تلگرام ما هم استفاده کنید : PCcamp@
...