1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
95 بازدید
موضوع آیفون توسط

هر کاربر آیفون باید برای مدیریت بهتر دستگاه خود موارد لازم و ضروری را بداند.در این قسمت به مهمترین مواردی که هر آیفون دار باید بداند اشاره می می کنیم :

چگونه برنامه های روی صفحه اصلی (Home Screen) را انتقال دهیم؟

هر برنامه ای که بر روی آیفون خود نصب می کنید، در صفحه نمایش اصلی شما قرار می گیرد. شما می توانید با نگه داشتن انگشت خود بر روی برنامه ها، آنها را جا به جا کنید. بیش از اندازه بر روی برنامه ها مکث نکنید و یا اینکه می توانید ویژگی لمس سه بعدی (3D Touch) را فعال کنید. زمانی که همه برنامه های شما تکان خوردند (اصطلاحا لرزش داشتند)، برنامه مورد نظر خود را انتخاب و به هر جایی که مایلید انتقال دهید. حتی می توانید آنها را به صفحه دیگر منتقل کنید. اگر برنامه را گرفته و به سمت راست آخرین صفحه ای که در سمت راست منو وجود دارد منتقل کنید، صفحه جدیدی برای برنامه ها ایجاد خواهد شد.

 بررسی تخصصی سیستم عامل ios, مشکلات سیستم عامل ios

 چگونه یک پوشه مخصوص برنامه ها بسازیم؟

برای ایجاد یک پوشه مخصوص برنامه ها، انگشت خود را بر روی یک برنامه نگه داشته و آن را به بالای برنامه دیگری بکشید ( اصطلاحا Drag کنید). زمانی که پوشه ساخته شد، می توانید برنامه های بیشتری را با کشیدن (Drag) به پوشه منتقل کنید. بر روی پوشه مورد نظر ضربه زده تا آن را گسترش دهید. سپس می توانید هر برنامه را با Drag کردن به آن پوشه منتقل و یا از پوشه حذف کنید.

 چگونه برنامه های آیفون را Uninstall کنیم؟

برای Uninstall کردن برنامه های کافیست به آرامی انگشت خود را بر روی آن نگه داشته تا آیکون برنامه شروع به تکان خوردن کند. با این کار یک علامت X کوچک در بالای هر برنامه ای که مجوز Uninstall کردن آن را دارید، ظاهر خواهد شد. بر روی آیکون X ضربه بزنید تا برنامه مورد نظر شما Uninstall شود.

 البته هر برنامه ای که خودتان دانلود و نصب کرده اید را می توانید به راحتی حذف کنید. در iOS 11 حتی می توانید برخی از برنامه های پیش فرض مانند Stocks و Map (نقشه) را نیز حذف کنید. اگر آیفون 6 یا آیفون های بعد آن را دارید، هر برنامه ای را نمی توانید حذف کنید در واقع سیستم عامل iOS محدودیت هایی برای برنامه های پیش فرض خود قائل است. ویژگی لمس سه بعدی یا 3D Touch را هم فراموش نکنید. این ویژگی جالب به شما اجازه می دهد تا به سختی برای برنامه های خود، میانبر بسازید.

شما چه مواردی را برای کار با آیفون ضروری می دانید؟

اگر مشکلت حل شد و دوست داشتی، با این لینک از ما حمایت کن

پاسخ شما

نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
کد امنیتی: (عدد چهار رقمی در تصویر را وارد کنید)

برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.
اگر حساب گوگل دارید به راحتی وارید شوید

سوالات مشابه

برای دسترسی راحت به مطالب سایت ، اپلیکیشن سایت را نصب کنید
و لطفا بعد از نصب امتیاز دهید. با تشکر از حمایت شما
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 134 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 14 بازدید
0 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 16 بازدید
2 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 74 بازدید
ارسال شده 8 فروردین 1400 موضوع آیفون توسط میلاد

11.8k سوال

2.8k پاسخ

548 دیدگاه

5.5k کاربر

93 نفر آنلاین
0 عضو و 93 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 8621
بازدید دیروز: 15281
بازدید کل: 10300816
...