ایجاد سوال
dark_mode
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
255 visibility
موضوع: شبکه های مجازی توسط:
روزهای ابتدایی سال&zwnj2021 شاهد سه تغییر مهم و اساسی در واتساپ به عنوان محبوب&zwnj ترین برنامه پیام&zwnj رسان جهان رخ می&zwnj دهد.
این گزارش&zwnjحاکی از آن است که این تغییرات شامل تماس&zwnj های صوتی و تصویری، سیاست محرمانگی و ارسال عکس و ویدئو می&zwnj شود.
در زمینه تماس&zwnj های صوتی پیش&zwnj بینی می&zwnj شود که کاربران نسخه دستکتاپ واتساپ هم امکان انجام تماس&zwnj های صوتی و تصویری را خواهند داشت. این سرویس در حال حاضر فقط برای کاربران نسخه تلفن همراه این پیام&zwnj رسان ممکن است.
گفته شده که واتساپ می&zwnj خواهد ارسال عکس و ویدئو را هم تسهیل کند به نحوی که کاربران می&zwnj توانند به آسانی عکس&zwnj ها و ویدئوها را از روی دستکتاپ کپی کرده و درون واتساپ چسبانده و ارسال کنند.
سیاست محرمانگی
&nbsp اما شاید مهم&zwnj ترین تغییر جدید واتساپ باشد. این شرکت قرار است شروط جدیدی برای استفاده از برنامه پیام&zwnj رسان خود وضع کند و تنها در صورتی به کاربران اجازه استفاده از این پیام&zwnj رسان را بدهد که با این شرایط موافقت کنند و در صورت عدم موافقت با شرایط، حساب کاربران حذف خواهد شد.
هنوز درباره محتوای این سیاست محرمانگی جدید واتساپ خبری به رسانه&zwnj ها درز نکرده ولی برخی احتمال داده&zwnj اند، ممکن است واتساپ کاربران را مجبور کند در ازای استفاده از این برنامه پیام&zwnj رسان، محتوای تبلیغاتی دریافت کنند.
پیش از این اعلام شده بود که واتساپ قصد دارد سرویس&zwnj دهی به میلیون&zwnj ها کاربر را که از سیستم عامل&zwnj های قدیمی استفاده می&zwnj کنند، متوقف کند. این کاربران که تعداد آنها میلیون&zwnj ها نفر برآورد شده تنها دو هفته فرصت دارند که تلفن&zwnj های همراه جدیدی تهیه کرده یا تلفن فعلی خود را به&zwnj روزرسانی کنند.
در میان کاربران با سیستم عامل ساخت شرکت اپل، همه آنها که نسخه قدیمی&zwnj تری از iOS 9 دارند، در صف خداحافظی با واتساپ خواهند بود. در میان آندرویدی&zwnj ها هم همه نسخه&zwnj های قدیمی&zwnj تر از 4.0.3 از خدمات واتساپ محروم خواهند شد.
بر اساس آخرین برآوردها هم&zwnj اکنون حدود 2 میلیارد نفر در سرتاسر جهان از واتساپ استفاده می&zwnj کنند.
اگر خواستی، با این لینک از ما حمایت کن

پاسخ شما

looks_5نام شما برای نمایش - اختیاری
حریم شخصی : آدرس ایمیل شما محفوظ میماند و برای استفاده های تجاری و تبلیغاتی به کار نمی رود
عدد چهار رقمی در تصویر را وارد کنید

برای جلوگیری از این تایید در آینده, لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید.
اگر حساب گوگل دارید به راحتی وارید شوید

0 پاسخ وجود دارد

سوالات مشابه

برای دسترسی راحت به مطالب سایت ، اپلیکیشن سایت را نصب کنید
و لطفا بعد از نصب امتیاز دهید. با تشکر از حمایت شما
3 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 80 visibility
5 دوستدار 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 427 visibility
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 221 visibility
2 دوستدار 0 امتیاز منفی
1 پاسخ 183 visibility
ارسال شده در 6 مرداد 1400 موضوع: عمومی توسط: Amir*
1 امتیاز مثبت 0 امتیاز منفی
0 پاسخ 106 visibility

23.2k سوال

8.5k پاسخ

608 دیدگاه

9.9k کاربر

55 نفر آنلاین
0 عضو و 55 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 10048
بازدید دیروز: 9738
بازدید کل: 16247941
...